סער בנגל/שותף

טלפון03-6910330

פקס03-6919533

saar@hsglaw.co.il

סער בנגל, עו"ד

סער הצטרף למשרד ב-1998 והוא שותף בו מאז 2005. סער מתמחה בניהול עסקאות מסחריות מורכבות, בעיקר בתחומי מימון והון סיכון (לרבות השקעות, Venture Lending, Mezzanine Financing), בנקאות, תעשייה, היי-טק, טכנולוגיה, פרויקטים ומלונאות. לסער ניסיון רב בייצוג שוטף של תאגידים מעולם הבנקאות, קרנות הון סיכון, חברות וגופים מסחריים בישראל ובחו"ל.

בין העסקאות בתחום המימון והבנקאות שבהן טיפל, סער הוביל את הטיפול המשפטי בהקמת וליווי פעילות מימון הסטארט-אפ של בנק לאומי, ובשורה ארוכה של עסקאות מימון של בנק לאומי. סער הוביל שורה ארוכה של עסקאות למתן ולקבלת מגוון רחב של מימונים (לרבות השקעות, Venture Lending, AR Financing, אופציות, אג"ח להמרה ועוד) בהיקפים משמעותיים, עבור ובמעורבות מגוון רחב של חברות וגופים, לרבות קרנות הון סיכון, גופים מעולם הבנקאות והביטוח וקרנות מינוף. סער ייצג את בנק לאומי גם בעסקאות בתחום ה-ATM והסליקה. סער בעל ניסיון רב גם בייצוג חברות בהתקשרויות עם בנקים, בארץ ובחו"ל, לגבי מגוון שירותים בנקאיים (לרבות: עסקאות עתידיות; עסקאות בנגזרים; עסקאות חליפין; LC; ועוד).

לסער ניסיון רב גם בהובלת עסקאות ופרויקטים בתחומי הטכנולוגיה, התוכנה ומערכות ממוחשבות מורכבות, ובהם: עסקאות ופרויקטים טכנולוגיים של בנק לאומי, לרבות פרויקט לחידוש מערך האינטרנט של הבנק, פרויקטים ליישום והטמעת מערכות ממוחשבות לחתימה אלקטרונית, לייעוץ השקעות ולאימות חתימות; מערכות ERP; ועוד.

סער מטפל גם בעסקאות לרכישה ומכירה של חברות ושל פעילויות ונכסים, בארץ ובחו"ל. בין היתר, סער הוביל מספר עסקאות של חברות תעשייתיות בעלות פעילות בינ"ל לרכישת ומכירת פעילויות ונכסים בארה"ב וברומניה.

לסער ניסיון רב בהובלת הטיפול המשפטי במגוון רחב של עסקאות ופרויקטים בתחומי התעשייה והמסחר, ובהם פרויקטים בתחום הטיפול במים, עסקאות בתחום הפלסטיקה, ועוד.

רקע נוסף: סער משרת כקצין במילואים, בעל חגורה שחורה בקראטה ובג'ודו, בעל רישיון צלילה, ובין תחביביו עוסק בנגינה על פסנתר ובריצה.

הסמכה: חבר בלשכת עורכי הדין בישראל מאז 1998.

השכלה: בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל-אביב.

שפות: עברית, אנגלית.