אודותינו

מי אנחנו

חגי שלו, ביטון עורכי דין (HSB) הוא משרד בוטיק מסחרי בעל ניסיון ומוניטין ארוכי שנים. HSB נוסד ומנוהל ע"י עורכי הדין מהוותיקים, המנוסים והמקצועיים בארץ.

HSB עוסק במגוון רחב של תחומי המשפט המסחרי, ובעיקר בליטיגציה מסחרית, עסקאות (פרוייקטי תשתית ובניה; יזמות; מיזוגים ורכישות ועוד) וליווי שוטף ומקיף לחברות (פרטים נוספים ניתן למצוא תחת "תחומי הפעילות"). במהלך השנים, HSB טיפל בקשת רחבה של לקוחות מהשורה הראשונה, בארץ ובחו"ל – החל מחברות נסחרות ופרטיות, תאגידים בנקאיים, קרנות הון סיכון ואגודות שיתופיות, ועד סטארט-אפים בשלבי הייזום וההקמה.

מה אנחנו מבטיחים לכם

מעורבות. יצירתיות. יעילות. מסירות. תוצאות.

מעורבות ויחס אישיים

אנו מעריכים את האמון שלקוח נותן בנו כשהוא מפקיד בידינו את הטיפול בענייניו המשמעותיים והרגישים ביותר, ועושים כל שניתן להצדיק את אמונו – הן בצד המקצועי והן בצד האישי. יחסינו הבין-אישיים עם כל לקוח חזקים וחמים ומתאפיינים בתשומת לב, רגישות והתחשבות באופיו וצרכיו, ובגישה ישירה, כנה, פתוחה וצנועה. כל לקוח נהנה, לכל אורך הדרך, מליווי צמוד "יד ביד" של שותפי HSB בראשות עו"ד שלו ועו"ד ביטון, וממעורבות אישית (hands-on) שלהם בטיפול בו, בליווי צוות המשרד. השותפים מחוייבים לכך שהלקוח יקבל את השירות האיכותי, המקצועי, היעיל והזמין ביותר, שיתאים לצרכיו האישיים ויספק את התוצאות המצופות.

פרטים נוספים על צוות השותפים של HSB ניתן למצוא תחת "הצוות".

יצירתיות ומקוריות

בזכות המקצועיות והניסיון רבי השנים, ודרכי החשיבה והעבודה הייחודית, אנו מעניקים ללקוחותינו טיפול יצירתי, מקורי, חד וממוקד. אנו לא מסתפקים ב"פתרונות מדף", ולא מנסים להתאים את צורכי הלקוח לתבניות מוכרות או למסמכים קיימים. אנו מתגאים ביכולתנו לאבחן את צרכיו הייחודיים של כל לקוח וליצור עבורו את הפתרונות הייחודיים להשגת מטרותיו.
במסגרת גישתנו הייחודית, חרתנו על דגלנו את אמרתו של לאונרדו דה וינצ'י ש"פשטות היא התחכום האולטימטיבי". הן בתחום הליטיגציה והן בעסקאות, אנו מקפידים לפשט מורכבויות, לזהות את העיקר ולעסוק רק בו (ולא בטפל), ולנסח מסמכים באופן קצר, תמציתי, תכליתי, פשוט וברור. בכך אנו מבטיחים שהמסר הרצוי יעבור לביהמ"ש או לצד השני בעסקה ושהמסמכים יהיו נגישים ומובנים גם ללקוח.

יעילות

אנו גאים ביכולתנו לספק לכל לקוח את התוצאה המיטבית בדרך היעילה והחסכונית ביותר. זאת, בזכות המקצועיות, הניסיון והמיומנות רבי השנים של צוות השותפים, ובזכות ההקפדה שלנו על התמקדות בעיקר, פישוט מורכבויות וניסוח תכליתי ותמציתי של מסמכים.

מסירות, נחישות ויושרה

אנו פועלים בנחישות וללא לאות, ובמסירות וזמינות מלאות ללקוחותינו. אף משימה אינה קשה מדי עבורנו, וכל לקוח חשוב לנו. בזכות הנחישות, המקצועיות והיצירתיות, אנו מוצאים פתרון לכל קושי ומלווים את הלקוח דרך כל אתגר. כל זאת, תוך הקפדה חסרת פשרות על שקיפות, יושרה, אמינות וערכי מוסר כעורכי דין וכבני אנוש.